| JusTPauL a întrebat:

De ce nu ma mai lasă să descarc nimic de pe magazin play?
Scrie descărcare în așteptare dar nu mai începe.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

încearcă pe wifi nu pe date mobile

| JusTPauL explică:

Nu am wifi acum. Am încercat detoate și nimic nu merge. Pe orice aplicație dau îmi scrie descărcare în așteptare. Internetul merge bine e 4g+ permanent.
Dacă îmi adic bine aminte a apărut ceva astăzi când am întrat pe magazin play dar am dat aiurea ok sau cancel nici nu mai știu ca nu ma interesa. Nu știu sigur dacă de atunci face asa sau de mai demult nu merge sa descarc.

| Sebastyan122 a răspuns:

Intri la setari, aplicatii și după intri la magazin play dai degete datele din coace și ștergi datele după dai restart la telefon happy

| Mns_Hassan_1998 a răspuns:

Intrigi la setari->aplicatii->magazin play si golești memoria cache si ștergi datele. După asta dai restart la telefon.

| Mns_Hassan_1998 a răspuns:

Intrii in setări apoi aplicații, intrigi pe magazin play si golești memoria cache si ștergi si datele apoi dai restart la telefon.

| Anonymous66618 a răspuns:

Incearca daca esti conectat la date mobile sa le opresti si dupa le pornesti, iar la wifi inseamna ca nu merge bine netu