| ExtreamL4D a întrebat:

De ce nu ma pot conecta la modem Cliknet Huawey HG10? Scriu ip asta 192.168.1.1 si imi cere user si parola si am gasit undeva ca trebuie sa pun la amandoua ""admin."" Dar nu merge. Ma puteti ajuta? Add la danielmarc98@yahoo.com Vorbim acolo Repede

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Ai incercat si admin (fara ghilimele?)
Reseteaza modemul -> ai un buton pe spate care il apesi cu ceva subtire si il tii apasat vreo 30 sec, apoi incerci iar parola.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Daca nu merge cu parola si cu userul Admin atuncea inseamna ca le.ai schimbat tu, si atunci in situatia asta tu esti singurul care te poate ajuta.

| ExtreamL4D explică:

Pai fara ghilimele happy aici asa le-am pus sa se deosebeasca