| HappyMeg a întrebat:

De ce nu mai merge radio la boxa wireless? Stiti daca pot face ceva? (tin sa mentionez ca mergea...)

Funda :3

6 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Poate trebuie sa conectezi o mufa la ea care tine loc de antena (cum ar fi castile). Cauta o mufa tip jack de 3.5mm cu un simbol alaturat al unor casti, cu inscriptia ANT sau ceva asemanator.

Se poate ca boxa sa aiba incorporata o antena iar daca nu mai functioneaza poate un fir s-a dezlipit.

| ishallhelpyou a răspuns:

Ofera si tu mai multe detalii, ce boxa?

Nu avem globuri de cristal ca sa ghicim problema ta sad

| HappyMeg explică (pentru ishallhelpyou):

Pff,si te ajuta daca iti spun ca e boxa cumparata de la un magazin de strada, la 50 lei? -_-

| ishallhelpyou a răspuns (pentru HappyMeg):

Kind of laughing ți-a dat doar boxa sau și cutia cu manual și alte chestii?

| HappyMeg explică (pentru ishallhelpyou):

Cutie...Si nu are instructiuni pe cutie, mai vrei si manual? laughing Boxa se numeste WSTER :\

| ishallhelpyou a răspuns (pentru HappyMeg):

Google returns: Made in china laughing Da, nu știu ce să-ți zic, sorry laughing Nasol de tine, data viitoare cumpără și tu dintr-un magazin big grin