| Myr3ll1994 a întrebat:

De ce nu mai pot intra in task manager cand vreau sa intru imi scrie: task manager has been disabled by your administrator

10 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai un virus.

| cosmon a răspuns:

Ai un virus care ti-a dat disable la task manager! Incearca sa cauti un antivirus mai bun pe intrnet, fie el si trial si dai o sacanare sigur vei scapa de el! Incearca kaspersky trial!

| DarQueen a răspuns:

Pentru ca esti logat ca user, si nu ca administrator.

| DarQueen a răspuns:

Sau se poate sa fie ceva virus care se joaca prin sistem laughing

| Ciprian Ionut a răspuns:

Descarca superantispyware de pe http://superantispyware.com (versiunea profesionala chiar daca e trial pentru 30 de zile) si scaneaza hardul. Cu programul asta am facut minuni pe multe calculatoare, ceea ce ai tu e un trojan. Dai un restart dupa terminarea scanarii si voila :) merge

| pacman a răspuns:

Trojan!winking

| dia_2587 a răspuns:

Cel mai probabil ai un virus.

| nfren a răspuns:

Intra ca administrator nu ca User, si cel mai bine blocheaza user si intra ca administrator

| Furti a răspuns:

Nu ai nici un virus descarca asta si iti merge
http://download.cnet.com/Task-Manager-Fix/3000-12565_4-10762882.html

Funda?