| Alexandrugersg5 a întrebat:

De ce nu mai pot posta comentarii pe Youtube, am schimbat si browserul si m-am si relogat, dar tot imi zice mereu ca comentariul nu a fost postat.

6 răspunsuri:
| RobyDeveloper a răspuns:

Salut, nu poti posta deoarece ai o restrictie sau ai contul dezactivat, procedezii in felul urmator.

1. De deconectezi si te reconectezi iar la gmail.
2.Verifici gmail-ul.
Daca esti interesat de subiectul la care ai intrebat te astept cu un cont pe http://gh-zone.eu

| Alexandrugersg5 explică (pentru RobyDeveloper):

M-am delogat mam reconectat am verificat gmailul si tot degeaba!
Ce crezi ca s-a intamplat?

| Alexandrugersg5 explică (pentru RobyDeveloper):

Daca am restrictie cand o sa treaca?

| RobyDeveloper a răspuns (pentru Alexandrugersg5):

Incearca sa depuii o sesizare la ei, sau sa verifici emailul tau, funda?

| Istvan_Gabi_1990 a răspuns:

Poate ai ceva cu netu

| octasmz a răspuns:

Mda..aceeasi problema o am si eu! Dispar toate comentariile dupa 20 sec., Indiferent cum le scriu!