| RobertVali111 a întrebat:

De ce nu mai pot sa intru pe facebook? imi apare asa:

Conectare imposibilă

Firefox nu poate stabili o conexiune cu serverul www.facebook.com.

Acest sait poate fi indisponibil temporar sau prea ocupat. Încercați din nou în câteva
momente.
Dacă nu puteți încărca nicio pagină, verificați legătura la rețea a calculatorului
dumneavoastră.
Dacă calculatorul dumneavoastră este protejat de un paravan de protecție sau un proxy, asigurați-vă că
Firefox are permisiunea de a accesa internetul.

Folosesc Firefox, am incercat si cu Google Chrome si tot nu merge.
Cum fac sa repar asta?

2 răspunsuri:
| rOXY12394785 a răspuns:

E de la site nu poti face nimic uneori merge alteori nu! fundita?

| Blondutsa a răspuns:

Probabil e de la ei...Si la cata lume foloseste facebook`ul in ziua de azi :-J Si mie imi apare asa.E de la site.Nu ai nicio problema cu calculatorulbig grin.mie`mi face asa de 1 saptamana :*Sper ca te-am ajutat.happy