| SebiModol1998 a întrebat:

De ce nu merge aplicația Trilulilu, este o problemă mondială? sau e doar la mine?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Problema mondiala e prosti...dar aplicatia s-ar putea sa fie doar problema ta.

6 răspunsuri:
| Alexandru98 a răspuns:

Mie îmi apare asta BUY THIS DOMAIN
The domain triluliu.ro may be for sale by its owner! presupun că și ție

| maria14142 a răspuns:

Este de la tine, mie imi merge; incearca sa intri de pe alt calculator!

| SebiModol1998 explică (pentru maria14142):

Nu la site pe calculator mă refer, aplicația pentru mobil

| Kenwill a răspuns:

E prostia* oh the irony

| SebiModol1998 explică:

Vă rog să răspundeți doar cei care au aplicația pentru Android, pe calculator îmi merge nu este același lucru și nu mă refer la site-ul web, mă refer la aplicația aia care se descarcă de pe Magazin Play

| darrio2007 a răspuns (pentru SebiModol1998):

La mine functioneaza.