| l0rre a întrebat:

De ce nu merge internetul de la comote?
am acrtivat internet webnwalk cu 3 euro, astazi.
am primit setarile, dar cand intru pe internet imi zice eroare neasteptata.straight face

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Internetul de la Cosmote nu merge, cel mai bine ar fi sa iti iei cartela de vodafone sau orange cu internet gratuit

6 răspunsuri:
| l0rre explică:

Mentionez ca am telefon Samsung CORBY(s3650)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge fiinda nu exista comote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aflat raspunsulhappy nu merge ca nu este creat de producatori internetul pe cosmote

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un rahat de serviciu! Nu mai merge nimic in afara de jaful lor de opera mini verde care si asta e in pauza noptile ore bune desi platesti 3 euro/luna! Asta nu-i internet cum ii fac ei reclama (daca vrei internet wireless platesti aproape 1 euro pe 1 MB!) ci un fel de wap ca acum vreo 6 anisori, numai ca atunci era pe telefoane alb-negru cu acces csd! Sa mai plateasca prostii asa un serviciu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se blocheaza la jumate instalarea.
ce e de facut?
E o comanda, trageti cu degetu de linia aia pana ajunge in capat. Apoi o sa mearga! Garantat. (pentru touchscreen)

| xKira a răspuns:

Si mie imi zice eroare neasteptata. Cosmote`u sucks.no talking