| AnDy_9872 a întrebat:

De ce nu merge sa imi schimb data nasterii pe facebook intru acolo unde trebuie si cand dau click nu merge, nu apare drop down-ul. Data nasterii am schimbat-o ultima data acum 1 an...

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

S-ar putea ca politica FB-lui, să nu permită modificarea de prea multe ori a datei nașterii. Cum nici numele de utilizator (linkul), nici numele cu care te-ai înscris, adică cel care apare pe contul/pagina ta, nu ai voie să ți le schimbi. Poate doar o dată, maxim de două ori. La ei, totul e limitat. Însă, prostia, pe FB, de multe ori, nu are limite, și trece neobservată.hee hee