| LikeABossyGirl a întrebat:

De ce nu-mi mai pot deschide tableta? Am incarcat-o azi si nu se aprinde cand tin apasat pe butonul de pornire. Este o tableta Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Răspuns Câştigător
| carinutza25dragutza a răspuns:

1. poate sa fie un virus
2. s-a stricat- incearca o resetare
3. vorbeste cu cei de la Samsung
4. schimba-ti incarcatorul
5. cauta si pe alte site-uri / youtube oameni care au avut probleme asemanatoare, poate te ajuta si ei

** Toate astea au fost doar sugestii, nu sunt 100% sigura ca o sa functioneze, dar incearca-le

2 răspunsuri:
| MissPinkPurple a răspuns:

Am si eu aceeasi tableta si mi-a facut si mie asa de cateva ori, trebuie sa tii apasat foarte mult pana vezi ca se deschide

| AuroraLaptelui a răspuns:

Poate sa fie un virus. Mi-am virusat telefonul tot cu android si nu mai da niciun semn de viata.