| Alextpuro a întrebat:

De ce nu-mi pot descarca metin2 united (ce trebuie ca sa descarc)?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu serios

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum descarc metin2 united?

| Satisfaction a răspuns:

Il am eu...fratelo mi l-o descarcat... dar nu am idee ce o facut

| Hardy2000 a răspuns:

Stai ca iti zic eu
Deci incearca cu alt browser, si eu la fel am avut problema, am incercat cu google chrome si nu merge, cand am intrat cu opera mini merge. :d Funda

| ofatafrumoasa a răspuns:

Descarca Adobe Flash Player... Daca il ai si nu merge adreseaza-te unui informatician si el va rezolva totul

| ClimaticSport a răspuns:

Eu de descarcat stiu dar nu merge

| sabin1999 a răspuns:

Ba scrie la google metin2united si iti apare home metin 2united si descarci i iti faci cont.a vazi ca e super eu am 108

| BogdyBogdan112 a răspuns:

Pai nu trebuie sa descarci nimic.