| FoundYouLover a întrebat:

De ce nu mi se deschide nici un videoclip pe trilulilu? La toate imi da eroare.Culmea, totusi, publicitatea inserata in orice videoclip de pe trilulilu merge la perfectie, parca special pentru a ma calca pe mine pe nervi.

10 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Probabil ca este de la ei s-au este netul foarte slab. ca si la mine se incarca foarte greu si nici nu porneste

| KronstadtResurrection a răspuns:

Acesta este link-ul de care ai nevoie: https://get.adobe.com/flashplayer/otherversions/
Ai grija sa bifezi ce sistem de operare ai (undeva in stanga, la primul pas).

| FoundYouLover explică (pentru KronstadtResurrection):

Multumesc, aveam programul Adobe flash player dar o versiune mai veche.Am bagat versiunea noua, dar, surpriza, tot nu pot deschide nici un videoclip pe trilulilu.

| Fitzos_Ady_1995 a răspuns:

E nevoie de instalarea unui flashplayer si o sa ati mearga perfect. poftim intra aici https://www.google.ro/......https?/url si instaleaza

| FoundYouLover explică (pentru Fitzos_Ady_1995):

Imi mai o data link-ul, te rog? Ca nu mi-l deschide.Se gandeste la infinit sa-l deschida, apoi nu se mai gandeste, iar eu vad doar o pagina complet alba, fara nici un scris sau poza ori desen pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| FoundYouLover explică (pentru ramon2473):

Dar pe Youtube merge, pe orice alta pagina merge browserul, doar pe trilulilu nu. Unde mai pui ca am doua browsere, deci daca am vazut ca nu merge cu unul din browsere, am incercat cu celalalt dar tot nu merge.

| FoundYouLover explică (pentru ramon2473):

Si istoricul l-am sters de la inceput si tot nu merge.