Întrebare recomandată | andra1223 a întrebat:

De ce nu mi se mai inchide laptopul de la Shut Down? Dau click si nu se intampla nimic.Acum il inchid tinand apasat butonul de pornire, dar nu pot sa fac foarte des asta (am mai avut o problema in care nu mi-a mai mers laptopul pentru ca il inchideam doar de la butonul de pornire) :-s Ce pot sa fac? big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai CD-ul cu windows? Daca il ai, baga-l in writter si da-i un Repair windows.
Sau scoate cablul de alimentare din el si stai asa pe baterie pana se consuma toate si se inchide, apoi porneste-l (fara baterie) doar cu cablul de incarcare -> vezi daca merge butonul acum.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ralucutzica a răspuns:

Poate fii de la mai multe chestii, si nu uita cand il stingi nu da de mai multe ori.