| IoanaIonuca a întrebat:

De ce nu mi se mai salveaza pozele pe card, ci pe telefon? Am modificat la card, am facut poza si imi zice ca "e imposibil de salvat pe card si locul de salvare s-a modificat la dispozitiv". Am vreo 400 de poze, dar nici jumatate nu e ocupat cardul.

1 răspuns:
| Lucian_Ciuchi_1991 a răspuns:

Poate fi din cauza ca telefonul are nevoie sa il formateze cardul inainte de a il folosi poate fi cardul stricat. poti avea un virul in card care nu permite sa mai bagi pe el. cand l-ai bagat ti-a cerut sa il formatezi cardul?