| Gabrielasnitel520 a întrebat:

De ce nu mi se posteaza toata intrebarea sau tot răspunsul?!
Nu mai potttt

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca tu ai impresia ca ce ai scris aici e putin, asta e! https://www.tpu.ro/......art-da-da/
Si mai si bagi pauze intre randuri.

Bula
| Bula a răspuns:

Simplu.
Pentru ca ti-ai pus un nume atat de lung, intrucat nu mai incape alt text langa el in baza de date tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da.

| DrGoogle a răspuns:

Din cauza pozei de la avatar, ai urechiuse in ealaughing

| rrrp a răspuns:

Scrii cod? gen caractere speciale? mi s-a intamplat si mie cand am scris cod. e posibil sa fie un bug cand scrie in db.

c

| rrrp a răspuns (pentru rrrp):

Ca de ex acum. nu accepta unele caractere si probabil rupe de acolo.

de ex > > fara spatiu.