| Alyboy a întrebat:

De ce nu mi se vede facebook-ul normal? Adica nu apar imiaginile... Si cand dau cautare imagini pe google nu se incarca toate.

11 răspunsuri:
| Alyboy explică:

Folosesc Chrome iar cand dau cautare se vede o imagine taiata si mica.

| Alyboy explică:

Probleme de internet nu cred ca sunt deoarece pe tableta totul merge ok. Sa nu fie oare o eroare java?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai ca si mine o limita de descarcare la net.Ei bine, la inceputul lunii putem naviga foarte bine si juca jocuri pe facebook si putem descarca foarte usor de pe net. Dupa o perioada, acea limita se depaseste si scade viteza si conexiunea.In acest moment si la mine se intampla exact ce se intampla la tine.Am depasit limita de conexiune si acum nu mai pot intra bine pe facebook si incarca extrem de greu, imi arata pagini goale la nceput, trebuie sa astept mult.De la inceputul lunii viitoare va merge ok, atunci nu voi mai descarca mult de pe net.

| Liiiax99 a răspuns:

Cred ca este internetul de vina sau ai vreun virus.

| xRebecaaa a răspuns:

Ai probleme cu internetul sau ai vreun virus.
Asa am patit si eu, si i-am chemat pe aia care se ocupa cu internet, etc.
Si au zis ca trebuie sa imi instaleze windows-ul.
Sau daca nu ai probleme cu windows-ul. Internetul e de vina happy Si. tot pe aia care se ocupa cu internetul trebuie sa ii chemi! Funda?

| Alyboy explică (pentru xRebecaaa):

Mai vedem daca iti dau funda sau nu...

| xRebecaaa a răspuns (pentru Alyboy):

Ok.

| Maryan_Claudyu_1996 a răspuns:

Asta se intampla deseori la mozila firefox. Poate ca si tu il folosesti!

| smekeru001 a răspuns:

Fa-ti windownsu

| SimonaVanilla a răspuns:

Nu iti fa probleme nu e nimic grav doar ca internetul e cam slab si de aceea se incarca mai greu. Asteapta un timp pana cand revine internetul!