| cosminaut a întrebat:

De ce nu pot descarca jocuri de pe magazin play pe tebleta Allview?
imi spune ca eroare la recuperarea informatiilor de pe server
spuneti-mi va rog ce sa fac pentru a putea descarca jocuri

2 răspunsuri:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Iti recomand sa restartezi tableta la setarile din fabrica.

| alexciuc a răspuns:

Cred ca trebuie so resetezi..mai ai alte aplicatii? poate ai un virus....si in plus nu-s prea bune tabletele astea ia-ti si tu un ipad sau Samsung cv poate tiai virusato si trebuie so resetezi ...eu nu stiu cum dar cred ca va trebui sa apelezi un specialis daca esti in Bucuresti il vei gasi repede