| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

De ce nu pot descarca nimic de pe site-ul Serioux?
Am achizitionat o tastatura Serioux Keriam, am mers pe site-ul Serioux de curiozitate si am vazut ca tastatura mea are chestii la sectiunea downloads, dar nu pot descarca nimic.
Ajutor!

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Problema e de la site. Observ ( in inspect element ) ca pagina la care duce acel buton de download este pagina curenta ( nu este implementat un link de download ) ( unde "#" este pagina http://www.serioux.ro/produs/keriam/# ).

Problema e de la site. Cel mai probabil nu e complet gata.