| cisii81 a întrebat:

De ce nu pot instala flash player, mi se opreste la 50 la suta si imi da finish,ora,data sunt corecte, nu am antivirus, de abia ce am instalat windows 7 ultimate, pot sa intru pe Youtube, dar nu pot vedea filme de pe situ-ri online

2 răspunsuri:
| MY_Franko_1979 a răspuns:

Incearca sa il iei prin internet explorer..acolo pe site oficial..bifeaza tu manual. internet explorer..si sa fii atent lance windows ai.32.ori 64.bifeaza

| anonimg a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driverele placii de baza.
Poate te ajuta si alte infromatii (in engleza): https://helpx.adobe.com/......ndows.html