| LauncherS a întrebat:

De ce nu pot instala Samsung kies? Dupa ce il descarc apare acea chestie de instalare.Mi se downloadeaza net framework si ce mai trebuie pe acolo, dar cand sa se copieze fisierele imi da o eroare 1335 si zice ca este o problema.L-am downloadat de o gramada de ori si de pe site official dar tot nu merge.Mi-am instalat mai demult kies-ul si mergea, dar dupa aceea a trebuit sa-mi reinstalez windows-ul.De atunci nu a mai mers. Vreo idee?

1 răspuns:
| Catalin_Alin_1991 a răspuns:

Specifica exact la ce anume iti da eroarea 1335 ( daca la framework, ce versiune? )