| heyulika a întrebat:

De ce nu pot intra pe Id-ul meu de mess in Yahoo Messenger? Mentionez ca pot intra pe meebo sau chiar pe Yahoo.com insa pe Yahoo Messenger imi zice sa schimb parola...

Răspuns Câştigător
| florin1979 a răspuns:

Dezinstaleaza si reinstaleaza yahoo messenger! daca nici asa nu te lasa, cineva ti-a aflat parola. incearca sa iti schimbi parola stii e simplu sa o faci(raspunzi la alea 2 intrebari care le-ai pus cand ti-ai facut contul)daca nici asa nu merge fa-ti alta adresa de e-mail

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| isabella_1538 a răspuns:

Desinstaleaza. l si instaleaza. l iar. Ia. l de pe net. Si eu am patit. o

happy

| Andreea_1756 a răspuns:

E din cauza netului. Mi s-a intamplat si mie.:X