| ZapaciLaa a întrebat:

De ce nu pot intra pe internet de pe telefon? Acum 2 luni am avut alta extraoptiune la Vodafone, am dezactivat-o si am activat alta. Iar acum cand vreau sa intru imi zice: Serviciu indisponibil. Modelul telefonului e Samsung C3530.

2 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Si eu am patit tot la fel cu acea optiune cu 250 mb si a trebuit sa refac setarile telefonululi manual la un service gsm, sau le poti lua de pe net si sa le faci tu manual

| tiberiupi a răspuns:

Ai configurat internetul?