| Adi36346346 a întrebat:

De ce nu pot intra pe yahoo messenger? imi da urmatoarea eroare: "We cant` sing you in to Yahoo Messenger. There might be a problem wit your internet connection.Make sure your computer si connecter to the internet.Click trubleshoot to begin a serie of tests to try diagnose the connection problem."
Ora si data sunt fixate, iar in stanga sus e dat pe connection directly.

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poate fi de la clientul de mesanger folosit.
Acum nu vreau sa par nesimtit, dar se mai foloseste messul?
Stiu ca numai este la moda de ani buni.
Mi-ar placea sa revina pe de alta parte, dar este nevoie de o noua structura, pentru ca cea din trecut numai este la standardele actuale nici din punct de vedere a securitatii (bug-uri) nici structural.

| Adi36346346 explică (pentru Simpatic):

Nu e pentru bine, eu reformatez pc-uri dar pana acum nu am mai intalnit problema asta tocmai ca nu am instalat la nimeni yahoo messenger, e pentru un batranel care nu se pricepe si i se pare mai usor de folosit yahoo...

| codrut960 a răspuns:

Messenger.ul nu mai merge bine; de ceva timp