| Cyclone a întrebat:

De ce nu pot sa imi confirm email-ul? De fiecare data cand incerc sa scriu un mesaj primesc un mail de confirmare a email-ul, dau click pe link si scrie email verificat dar cand incerc sa scriu mesajul primesc iarasi mailul de confirmare.

2 răspunsuri:
| Altu a răspuns:

Asa se intampla la inceput, am patit-o si eu. Va disparea in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut cam aceeasi problema...in fine, la mine eu stersesem mailul de confirmare... cel mai bine ar fi sa scrii un mail adminului, el va sti ce sa faciwinking
pup.ai grija de tine!