| Knowls a întrebat:

De ce nu pot să îmi instalez diverse programe?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Windows XP e mort. Microsoft nu mai ofera suport pentru XP de aproapre 2 ani. Deci cam toate programele nu mai ofera suport pentru XP. Incearca sa-ti bagi Windows 7. Chiar daca ai un PC ceva mai slab, cu XP-ul nu mai ai ce sa faci, nu o sa-ti mai ruleze mare lucru pe el.

2 răspunsuri:
| Knowls explică:

Am Windows XP, cel vechi, şi nu pot instala diferite programe: Cum ar fi: Steam, Google Chrome, Opera, Jocuri, Messenger.

Nuştiu ce să fac. Am problema asta:
- Dau dublu click pe el.
- Aştept 2-10 secunde să se pornească.
- Nu porneşte.

Vă rog frumos să mă ajutaţi, dau fundă la răspunsul corect!

| darrio2007 a răspuns:

Daca ai xp nu mai primeste actualizari de mult.Treci pe un windows mai nou.