| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa las comentarii pe facebook [scriu comentariul si dau enter si nu merge].Sau intru in album la poze oriunde la poze si nu merge sa vad poza. Aproape nimic nu pot sa fac pe facebookstraight face de ce? Urgent!

Răspuns Câştigător
| PanaceuUniversal a răspuns:

Bine atunci schimba browser-ul... daca nu folosesti Mozilla, foloseste-l.

Daca deja lucrezi Mozilla incearca Opera!

4 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

1.da-i un F5 poate-si revine
2. daca postezi un comm si iti spune cv de genu, eroare, s-ar putea ca acea persoana sa faca modificari in acel moment la album, sau sa fi sters poza...
iar cu imaginile care nu apar asa e si la mine cateodata, e vreo eroare...deconecteaza-te si conecteaza-te la loc eventualwinking

| anonim_4396 explică (pentru CreepyCrow):

Nu imi apare nimic.dau enter si e ca si cum nu as da...am restartat si facebook-ul si pc-ul si degeaba.

| PanaceuUniversal a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine atunci schimba browser-ul... daca nu folosesti Mozilla, foloseste-l.

Daca deja lucrezi Mozilla incearca Opera!