| KissFlorin a întrebat:

De ce nu pot sa ma loghez pe android market de pe Lg Swift gt 450?funda+vot
imi scrie:this could be a temporaly problem or your phone may not be provisionedfor data services.If it continues,call CUSTOMER CARE

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asigura-te ca ai introdus parola corect. Poti incerca sa iti schimbi parola sau sa verfici conexiunea la internet. Daca poti, te rog sa imi spui ce versiune de android ai. (Poti afla asta la Setari > Despre telefon > Versiune Android)