| barosanu69 a întrebat:

De ce nu pot sa pun nicio poza si nici un story pe Instagram? Imi apare ca se incarca dar degeaba, ca nu se incarca. Ati patit si voi ceva de genul? Ce ar trebui sa fac?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai netul slab. Treci pe WiFi.

| barosanu69 explică (pentru anonim_4396):

Pe wifi sunt. nu e de la net 100%

| HaterAndHater a răspuns:

Mie mi se intampla din cauza netului, nu stiu ce sa zic. De cat timp se intampla asta? Ai încercat să dai restart?

| barosanu69 explică (pentru HaterAndHater):

De aseara. i-am dat restart dar degeaba

| ParisHilton a răspuns:

Încearca un restart

| Moraru_Daniela_1976 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie. De 2 sapt se tot incarca un filmulet. Nu pot posta nimic. Am trimis mesaje pentru eroare. Niciun raspuns. Nu e din cauza netului. Ce pot face?!

| barosanu69 explică (pentru Moraru_Daniela_1976):

La mine si-a revenit a doua zi dupa cateva restarturi la telefon si actualizare la aplicatie. da-i sa se actualizeze apoi un restart si nu mai intra pe Instagram cateva ore apoi o sa iti mearga. nu e nimic grav, probabil e vreun bug ceva.

| AlexRodo a răspuns:

Cam târziu răspund, dar, dă-i actualizare aplicației. Sigur e de la asta.