| Sallatiny a întrebat:

De ce nu pot sa raspund la nici o intrebare deoarece imi cere confirmarea adresei de mail? Am confirmat-o de 6 ori, dar tot nu pot raspunde... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maria - asa am patit si euwinking dar nu te ingrijora, caci iti va aparea la mail link-ul de confirmare a contului tau. Il confirmi si va fi ok. Bafta!

3 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Trebuie sa intri in mail si sa dai click pe linkul trimis de ei si dupa aceea poti raspunde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te caci in calculator.

| Ioana1999 a răspuns:

Unchide pagina si dupa mai intra odata si incearca si mie mi so intamplat, funda?