| ItzRivenGod a întrebat:

De ce nu pot sa uploadez un clip pe youtube? Vreau sa uploadez cum sa downloadezi fraps.Si imi apare o eroare care scrie."fraps. avi error". As putea sa formatez un clip in alceva nu in avi?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Poate ca ce e pe clip dureaza mai mult de 10 minute, ca nu poti pune ceva care dureaza mai mult de 10 minute. Dar daca nu e din aceasta cauza atunci trebuie sa convertesi filmuletul cu extensia avi intr-un filmulet cu extensia. flv ( flash video movie ) ca sa mearga, intelegi.
Foloseste acest program ca sa convertesi filmuletele/clipurile in. flv: www.filehippo.com/download_any_video_converter

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Chiar crezi ca e asa complicat sa downloadezi FRAPS pentru a face un tutorial video pe tema asta? straight face
Doamne... sigur nu esti din categoria "Dati-mi si mie multi messu"?

| Alex_9605 a răspuns:

Daca filmuletul e salvat in formatul Avi. nu il vrei putea uploada pe youtube fara sa il convertezi in formatul video suportat de youtube, si anume Flv. asa ca ori convertezi tu manual ori urmezi pasii de convertare in timpul procesului de Upload.Cum a zis si "player" mai vezi si durata video-ului ca nu trebuie sa depaseasca 10 minute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clipul nu trebuie sa aiba mai mult de 2GB sau mai mult de 10 minute. Verifica acest lucru si revino cu mai multe detalii.