| User2004 a întrebat:

De ce nu pot sterge nimic din ce am pe card?
Si de ce nu pot sa mut absolut nimic pe card?
Ma poate ajuta cineva sa rezolv problema aceasta? Am mare nevoie.

5 răspunsuri:
| MariusFD96 a răspuns:

Scoate si baga inapoi cardul. Da un restart la telefon si incearca din nou sa muti ceva pe card. Asigura-te ca ai bagat bine cardul in slot.

| cevdet a răspuns:

Nu e protejat la scriere?

| User2004 explică (pentru MariusFD96):

Cardul l-am scos iar telefonul l-am resetat. Am bagat cardul mamei mele in telefon si cu el mergea. Ma lasa sa mut. Sa fac poze pe card, sa sterg. Iar cand l-am bagat din nou pe al meu nu mergea. Acelasi lucru.

| User2004 explică (pentru cevdet):

Nu stiu. Unde as putea da sa vad? happy

| cevdet a răspuns (pentru User2004):

Este pe margine un blocator. Intr-un sens permite scrierea, in celalalt, o blocheaza. E ceva minuscul, uita-te bine.