| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

De ce nu pot vedea albumul cu clipuri video pe facebook pe mobil? nu ar trebui sa se vada ca pe pc?

2 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Trebuie sa-ti sincronizezi toate documentele foto si video de pe Facebook, pe mobil, bifand din setari optiunea Sync, si astfel le poti vedea pe mobil, si pe pc, bafta!winking happy

| Stela_Tintaru_1971 a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

Buna! poti sa ma ajuti si pe mine? nu vad video pe facebook.imi spui pas cu pas cum trebuie sa fac, ca nu stiu asa de bine sa umplu pe oc.multumesc!