| alinush_3652 a întrebat:

De ce nu pot vedea videoclipuri pe youtube pe telefon Nokia 2700 classic?

Răspuns Câştigător
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, nu poti deoarece sunt la prea mare rezolutie pentru telul tau ...Mai intati trebuie sa le convertesti in format mp4 ( pentru telefon ) si abia apoi poti sa te uiti la ele ...doar ca nu o sa se vada asa ''fain'' ca pe youtube dar in fine.asa fac si eu.Ca sa convertesti videoclipurile iti recomand prg Any Video Convertor. Mult Noroc!

2 răspunsuri:
| Naiky3Run4 a răspuns:

Salut, nu poti deoarece sunt la rezolutie prea mare pentru telul tau.Mai intati trebuie sa le convertesti in format mp4 (pentru telefon) si abia apoi o sa poti sa te uiti la ele. Numai ca nu o sa se vada atat de ''fain'' dar in fine...asa fac si eu ...Ca sa convertesti videoclipurile iti recomand prg Any Video Convertor. Mult Noroc!

| Gabrieluț a răspuns:

Scuzati ca scriu aici...pe un iphone 4g se pot vedea videoclipurile? sau in general pe telefoane cu touchscreen de la 600 lei in sus se pot vedea?