| aragon18 a întrebat:

De ce nu pot vizualiza videoclipuri pe Youtube dupa Samsung Corby?! straight face

21 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Ai internet mobil pe telefon? Daca nu ai internet activat nu prea poti ca de obicei un mb de internet e undeva la un euro credit.

| aragon18 explică:

Da, am internet pe mobil. Si de fiecare data cand vreau sa intru pe un videoclip, nu se deschide si zice 'Reincercati'. De aseara tot reincerc si. nimic straight face

| ------------------ a răspuns:

Nu iti merge din cauza ca nu ai Adobe Flash Player si nu merge instalat decat pe windows mobile, dar exista o solutie intri pe http://s5230.go.ro/s5230.php si acolo exista Adobe Flash Player for Samsung (e in forma jar) (eu nu am incercat daca merge deoarece nu am internet la Corby)Bafta sper sa-ti mearga! sa ne spui si noua daca iti merge.

| ------------------ a răspuns:

...la aplicatii cauti Adobe Flash Player for Samsung

| ------------------ a răspuns:

Adobe Flash Player for Samsung e doar pentru inbunatitirea video, fa ce am scris eu ca anonim(setarile respective), daca ai internet de la vodafone.De mers, Youtube merge sigur pe Corby.

| Bubble a răspuns:

Pentru ca nu ai internet pe mobil.

| colombo1 a răspuns:

Eu nu pot deschide VIDEOCLIPURI trimise de pe PC -imi apare ''tip fisier neacceptat''. ce se poate face?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un samsung corby am internet de la vodafone pachet de 500 mb si tot nu imi merge. la fel spune reincercati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu este facut pentru asa cevahappy! nu-i windows mobile si nici iPhone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am un samsung corby am internet de la vodafone si nu mere p youtube... daca stiti vreunu ziceti daca nu nu mai dati rasp aiurea gen n`ai internet mobil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu - stari - setari aplicati - aplicatie redare media - setari VOD - si bifati vodafone live

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o problema cu Youtube player...Merge sa vad filmulete pe Youtube, dar din10 in 10 secunde imi da buffering, iar dupa al treilea buffering merge cu intreruperi din 2 in 2 secunde... aveti idee ce as putea sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Samsung corby txt b3210 si cand dau sa ma uit la un videclip imi zice asa: Indisponibil cu conexiunea curenta la retea. stie careva ce trebuie sa fac? astapt rasp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu - stari - setari aplicati - aplicatie redare media - setari VOD - si bifati Vodafone live "
sau daca e cazul Orange Internet si o sa-ti mearga eu am incercat si merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meniu - stari - setari aplicati - aplicatie redare media - setari VOD - si bifati Vodafone live " asa chiar merge...adica cel putin la bine a mers.big grin

| Mytza98hd a răspuns:

Samsung corby nu merge pe www.youtube.com dar merge pe www.m.youube.com

| kascadoru a răspuns:

Va salut!

Am si eu o problema, am un telefon SAMSUNG GT-S5230.Am abonament la cosmote si am activat web`n`walk, dari nu pot sa vad videoclipurile de pe youtube. sad Daca stiti ce trebuie facut, astept raspuns.Multumesc!

| adytzu1997 a răspuns:

Nu merge deoareca ca sa poti vizualiza ai nevoie de media si datorita faptului ca corby-ul nu are media nu te poti uita si eu am corby si e foarte naspa ca nu mergestraight face

| ichristian a răspuns:

Am si eu un samsung corby, sunt foarte multumit de el! AVEAM aceeasi problema ca si tine/ voi pana cand am intrat pe acest forum si am citit comentariul urmator :
" Raspuns anonim:
Meniu - stari - setari aplicati - aplicatie redare media - setari VOD - si bifati vodafone live "
Am facut ce scria colo si voila...merge!
thank you!

| BrazzilianGirl a răspuns:

Cine ma poate ajuta si pe mine? am un Samsung corby si nu imi merge internetul.cine ma poate ajuta? va rog.ms

| narudranei a răspuns:

Bun si daca sunt pe Orange cum fac? eu am acolo Orange world, Orange mms si Orange internet care il selectez?