| LolaLOL98 a întrebat:

De ce nu primesc actualizare pentru software la telefon? Am un Samsung galaxy s4 mini si este cumparat din luna februarie de pe eMAG. Imi spune ca ultimele actualizari au fost deja instalate, versiunea fiind 4.2.2. Am o colega cu acelasi telefon, dar ea si l-a cumparat mai tarziu, iar i i-a aparut actualizarea. Help! Funda!

2 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Producatorii impart actualizarile de soft pe regeuni
Probabil ea are telefonul pe o alta regiune decat a ta
O sa ajunga si la tine actualizari de soft

| marian5693 a răspuns:

Si vrei neaparat acum actualizarea? Ai rabdare. Cand o sa fie disponibila pentru telefonul tau o sa-ti apara.