| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu se distribuie poza mea de profil pe facebook?
Tot dau distribuie si zice ca sa distribuit cu succes dar cand intru la acasa /home nu apare poza pe care am distribuito?
Celelalte poze im apare cand le distribui, doar la poza de profil cand o distribui num apare de ce?

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Nu trebuie sa intri la acasa/home. TRebuie sa intri pe profilul tau sau unde ai distribuit poza.

1 răspuns:
| νααℓι a răspuns:

Pai pana acum tot la acasa im apare cand dau distribuie si im apare si la profil eu vreau sa vada toti prieteni poza mea pe care am distribuito sa dea like, doar poza de profil cand o distribui nu apare la acasa ca sa poata sa vada toti prieteni poza mea, celelalte poze cand le dau distribuie apare la acasa si la profilul meu, dar poza de profil cand dau distribuie apare doar la profil la acasa nu apare si atunci daca nu apare prieteni nu vad poza pe care am distribuito sa dea like