| MicanRaul a întrebat:

De ce nu se incalzeste uleiul la Friteuza electrica, putere 1800W, capacitate 3 litri, Hausberg?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defectiune din fabrica, mergi cu ea inapoi in magazin sa-ti dea alta, o duci in cutia ei asa cum ai luat o cu actele ei si garantia si ei sunt obligati sa ti o schimbe.

| Zuzu1991 a răspuns:

Nu intra curent unde trebuie sa se incalzeasca?
e defecta...

| MicanRaul explică (pentru Zuzu1991):

Ese nou nouta

| Zuzu1991 a răspuns (pentru MicanRaul):

Super, deci electronicele noi nu pot fi stricate, asta e lege a fizicii... nu?
pana si produse Apple care sunt scumpe de te ustura la ficati si pot veni defecte