| smashedblackfox a întrebat:

De ce nu vad mesajele la mess? de exemplu, daca vreau sa vorbesc cu cineva, nu scrie nici mesajele primite sau trimise waiting...am dat si restart la calculator dar tot nu se vede thinking
mi-a mai facut o data asa, dar nu imi mai amintesc cum am rezolvat...
funda big grin

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Baga kaspersky 8 sau 9 dai scanare si bagai in carantina sau sterge virusul

| Bybanu a răspuns:

Este o eroare la update mess-ului... poti sa il dezinstalezi si il instalezi din noubig grin altceva nu cred ca ai ce face.

| daniEL88 a răspuns:

Ai reinstalat windowsul probabil, ultima oara cand am patit asa a fost din cauza unui virus ce mi-a distrus in registri Active X, si nu am rezolvat decat prin reinstalare de windows.