| 4Tuning a întrebat:

De ce numai imi functioneaza mouse-ul chiar daca se aprinde acel beculet rosu din el? M-am uitat si prin setari dar nu e nimic pe acolo. (am laptop cu touchpad, dar touchpad-ul nu se minsca la fel de repede ca si mouse-ul normal.)

2 răspunsuri:
| xLionel a răspuns:

Pai nuustiu ce sa zic... problema aceasta am avut-o si eu, aveam mouse cu mufa ps2, am schimbat mouse-ul (in loc de mufa ps2 am pus cu mufa USB si a mers big grin)...

| 4Tuning explică (pentru xLionel):

Pai eu am cu mufa de usb de ps2 nu as putea pune. rolling eyes