| testoasa1 a întrebat:

De ce Omegle are numai romani acum? E pe zone site-ul?

Răspuns Câştigător
| KRISTINAxo a răspuns:

- Nu imi merge mie omegle-ul pe mobil acum;-? Dar tin minte ca trebuia sa apara mai sus. Iti dadea sa selectezi ce limba vrei. Cred ca dupa incheiai o discutie iti apare sus. Oricum, vezi ca trebuie sa iti apara. Dai tu de ea;-?

4 răspunsuri:
| DaftPunk a răspuns:

Poti sa comunici si cu straini, ai un buton acolo.

| KRISTINAxo a răspuns:

Da, ai tu setat pe Romania. Sunt mai multe zone.

| testoasa1 explică (pentru KRISTINAxo):

Nu stiu, cum se seteaza si unde?

| KRISTINAxo a răspuns (pentru testoasa1):

- Nu imi merge mie omegle-ul pe mobil acum;-? Dar tin minte ca trebuia sa apara mai sus. Iti dadea sa selectezi ce limba vrei. Cred ca dupa incheiai o discutie iti apare sus. Oricum, vezi ca trebuie sa iti apara. Dai tu de ea;-?

| alexalexandru18 a răspuns:

Da
dar poti seta si tu din ce regiune sa caute persoane