| ღAnaSawakoღ a întrebat:

De ce pe YouTube imi scrie "Videoclipul pe care lati solicitat nu este disponibil". ce ii trebuie? funda! repede si urgent
si este facut de mine si nu prea ma pricep repedee raspunsurilee

4 răspunsuri:
| Queensway a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa downloadezi flash Adobe big grin. FUNDITA?laughingblushing

| Adrian_5829 a răspuns:

Poate a fost sters, poate nu ti s`a incarcat pagina web sau poate e o eroare.reaprinde computerul, modemul si intra iar printr`un browser precum Opera; Mozilla; Google Chrome.

| dinamix_2842 a răspuns:

Pentru ca videoclipul a fost sters sau a fost luat cu drepturile de auto.li se intampla tuturor celor care vor sa vizioneze videoclipul

| dinamix_2842 a răspuns:

Deoarece este revendicat de catre autor(cu drepturile de autor)li se intampla tuturor celor care vor sa vizioneze videoclipul