| ღAnaSawakoღ a întrebat:

De ce pe YouTube imi scrie "Videoclipul pe care lati solicitat nu este disponibil". ce ii trebuie? funda! repede si urgent

4 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Probleme tehnice ale site-ul sau una dintre urmatoarele variante:
1. Poate persoana care la adaugat l-a facut privat(cel mai posibil)
2. Poate persoana care la adaugat l-a sters.
3. Poate cineva a declarat videoclipul acela ca fiind spam iar atunci cel care se ocupa de intretinerea site-ului l-a oprit temporar ca sa verifice.
Sper ca te-am ajutat!

| crystyn3lmp3 a răspuns:

A fost sters de catre uploader (cel care la incarcat pe youtube) sau cel uploaderul a setat ca sa nu poata fi vizionat din tara ta (Romania) si u poti face la fel, sa nu vada nimeni videoul tau decat cei din Romania. sau o a treia varianta probleme cu serverulwinking

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Poate nu ai scris bine numele muzici... Funda?

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Poate videoclipul solicitat a fost sters de utilizator, a fost blocat pentru nerespectarea de copyright sau nu este valabil in Romania.