| cornelionut99 a întrebat:

De ce raman fara apa la consumatorii, Si hidroforul porneste dupa 2 min, dupa ca raman fara apa!
Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Ensiferum a răspuns:

S-a spart besica din hidrofor, o gasesti la magazine de instalatii pentru incalzire la preturi intre 20 si 40 ron e foarte usor de schimbat, dupa ce o schimbi sa o umfli putin cu o pompa de umflat roti, ai un orificiu ca un ventil in lateralul vasului. Poti încerca treaba cu pompa si nainte sa achizitionezi besica poate da rezultate. BafTa!