| alex1210 a întrebat:

De ce se aude un sunet deasupra mărului unui iPhone 6s atunci când îl mișc mai rapid sau bat ușor in zona respectiva?

3 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Este o problema des intalnita la iphone 6. Procesorul caraie asa. Mergi la garantie, sau la service

| alex1210 explică (pentru UserRo10):

Nu i de la procesor, face așa și când e stins, am înțeles ca toate iph fac așa și ar fi lentilele camerelor thinking

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns (pentru alex1210):

Da. Camera face așa. Și eu am pățit și la iPhone 5s dar și la iPhone 6