| sabin2766 a întrebat:

De ce se blocheaza uneori youtube? e de la flash player?

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Da, suprasoliciti flash playerul.

5 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Cel mai probabil de la pc tau. Poate nu se descurca bine in HD.

| MrAngelus a răspuns:

YouTube se blocheaza de multe ori deoarece are prea multi vizitatori pe server si este suprasolicitat.

| frikk a răspuns:

Nu e de la flash player ci din cauza conexiune tale la internet sau a calculatorului tau.

| sabin2766 explică:

Paii n-are cum...ca am laptop cu ram 3 GB placa video 512 M si Hdd 320 GB! deci nu are cum

| Skyls a răspuns:

Aceeas problema am si eu doar ca la mine nu a fost bagat niciodata xp si cand am bagat xp pe youtobe se blocheaza dar si pc mi se da restart si imi apare si imagine albastra cu scrisurii.3gb ram nVIDIA 9600 gt Intel core 2 duo 2, 80gb.deci? daca ma poate ajuta cineva? si nu doar pe youtobe si pe trilulilu vplay...am reinstalat de 3-4 ori si tot la fel face :-