| Luchia a întrebat:

De ce se stinge calculatorul singur.

10 răspunsuri:
| skama18 a răspuns:

Pentru k se incalzeste prea tare.pc ul tau are temperatura... unde ii ti? are o ventilatie coresponzatoare? functioneaza toate coolerele din pc? daca functioneaza toate coolere le e mai grav...procesorul de cat este? pc ul nu poate procesa ceea ce ii ceri u daca ai un procesor mik si in plus il poti arde.desfa carcasa laterala si vezi daca e mai stinge. daca tot are probleme la service cu el

| DaniCJ a răspuns:

Combina ¿ lol, ontopic - Luchia roaga pe cineva sa iti verifice sursa de curent

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De frig

| 2810 a răspuns:

Pentru ca asa au chef virusii.

| TranslucenT a răspuns:

De la sursa, si eu am problema asta, cheama pe vreun speclialist sau cumpara altu

| Sabry16 a răspuns:

Pai,poate sa aiba un virus sau sa fie placa video stricata. sad Mai bine intreaba un specialist in calculatoare.happy

| Petras1254 a răspuns:

Exista 2 posibilitati:1:Ai un virus si cand ai downloadat antivirusil l-ai instalat.Atuncea virusul esti putin mai jmecher ca PC tau si in inchide cand in dedecteaza antivirusul(Parerea mea reinstaleaza windosul.Si a doua varianta este ceva defect inauntru!happy

| Luchia explică:

Am aflat un virus a sters ceva din calculator

| Luchia explică:

Erra de la tastatura big grin

| smeckheru a răspuns:

Cred ca combina are probleme... si la mine se stingea, eu l-am dus la reparat si acum merge perfect.