| Sues a întrebat:

De ce tot imi apar reclame cu PSD pe Youtube?

14 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Ca ei platesc sa le transmita unor persoane care fac parte din anumite categorii demografice..si tu te numeri printre ele.

| cfrtobias a răspuns:

Ca ai ascultat Guta laughing

| laSoledad a răspuns:

E adevarat ca vrea sa manipuleze pe cei in varsta cum ai zis tu, insa intrebarea de mai sus cerea alt raspuns. Segmentul reprezentativ pentru Youtube nu sunt babele si mosnegii, ci tinerii. Si-au schimbat tactica, pescuiesc si tineri mai nou de cand se stie c-or sa iasa la vot.

| LostInPark a răspuns:

Ti se face un profil dupa ce tip de continut consumi. Poti sa-i pacalesti cu Cristian Presura si Neil Degrasse Tyson.

| artemidak a răspuns:

Ca sa ne amintim sa zbieram muіe psd

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Dacă nu vrei sa iti mai apară reclame Îți poți achiziționa YouTube premium.

| Quatae12 a răspuns:

Dragnea vrea sa păcălească babele/moşnegii/cei mai putin deştepţi.

| Sues explică (pentru Quatae12):

Eu nu sunt mosneag si nici prost am luat 10 in teza la romana si 8 la mate

| omar456321 a răspuns (pentru Sues):

Iti dau un pont? Notele de la scoala nu determina inteligenta. Ai sa iti dai seama singur.

| Sues explică (pentru omar456321):

Ba stiu asta mama imi zice asa, dar eu chiar nu is prost

| omar456321 a răspuns (pentru Sues):

Da. Reclamele PSD de fapt apar la toata lumea, nu doar la pensionari.

| omar456321 a răspuns:

Vor sa ii vada babele ca sa ii voteze.

| Sues explică (pentru omar456321):

Ba da eu am 12 ani

| omar456321 a răspuns (pentru Sues):

Eu stiu? La toti ne apar reclame de-astea