| deadea23 a întrebat:

De ce trece timpul asa repede? Se schimba ceva?

5 răspunsuri:
| andreeeeeeeea a răspuns:

Parerea mea este ca pe masura ce treci timpul trece din ce in ce mai repede, cand eram mici nu aveam grija zilei de maine, ne jucam afara toata ziua si nu stiam cand trece timpul, dar acum trebuie sa pretuim fiecare minut din zi si din viata, la varsta asta si de aceea avem impresia ca ttrece mai repede

| deadea23 explică:

@Denisa, you are welcome >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate se intampla ceva in univers, viteza mai mare de rotatie a pamantului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul s-a comprimat din punct de vedere stiintific. Toata lumea stie asta mai putin cei care nu au liceu sau nici scoala generala. Timpul se va comprima in viitor foarte mult. Garantat 100 %

| Mirelusha a răspuns:

Nu se schimba nimica, asa a fost tot timpul.
Asa trece mereu.
Pacat nu; o3?