| Gabriel1337 a întrebat:

De ce unele comentarii pe care le postez pe pagini oficial de Facebook (ex: ProTV, Fox News, etc.) îmi apar mie, dar dacă intru pe un alt cont ele nu apar?
De ce doar eu pot vedea propriile mele comentarii, iar alții nu?
Are cineva idee? deja mi se pare enervant, frustrant.

2 răspunsuri:
| TheAnonimous3037 a răspuns:

Probabil pentru ca ai selectat acolo, inainte de comentarii,"Cele mai relevante". Trebuie sa selectezi "Toate comentariile" si apoi s-ar putea sa iti apara.

| Gabriel1337 explică:

Menționez că m-am asigurat că nu am folosit cuvinte care ar putea fi considerate obscene/jignitoare în cazul în care site-urile au vreun filter pentru așa ceva.