| anonim_4396 a întrebat:

De ce uneori laptopul nu se poate conecta la semnalul wifi (hot-spot) NUMAI daca am si un vpn pe laptop pornit?
Daca incerc sa ma conectez normal, imi da ca "No internet", daca activez vpn imi revine netul.
Din cate vad e de la telefon problema, dar ce explicatie tehnologica are treaba asta?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ma gandeasc ca doar un bug ar explica situatia, eu nu patesc asa ceva.

| marinaru777 a răspuns:

La laptop e setata data corect si ora GMT+2? Poti alege si Romania si limba romana din Control Panel Regional settings.

| xzawn17 a răspuns:

Salut, eu cred ca este o eroare de tip software. Fa-ti update la windows de preferat poate asta o sa remedieze probelama. Sper ca te-am ajutat.